Anita Przybył

trenerka/psycholożka

Absolwentka psychologii i zarządzania potencjałem pracowników. Trenerka z doświadczeniem na sali szkoleniowej od 2006 roku.

Uczestniczka wielu szkoleń doskonalących metody pracy z ludźmi oraz wspierających ich rozwój, m.in. Szkoły Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu, Racjonalnej Terapii Zachowań, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia pracowników w międzynarodowej korporacji.

Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.

Na czym polega moja praca?

Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, zarządzania zespołem, budowania zespołu, motywowania, asertywności, inteligencji emocjonalnej. W swoich szkoleniach stawia na naukę przez doświadczenie, kładąc nacisk na interaktywne, warsztatowe formy nauczania oraz intensywny trening umiejętności.

Specjalizacja trenera

  • Kariera

    Rozwój kompetencji na kolejnych etapach kariery w IT
    Zobacz szkolenia...

  • Umiejętności miękkie

    Umiejętności miękkie i Agile to dla nas dwie strony tej samej monety
    Zobacz szkolenia...

Materiały Trenera

Idea renesansowej pracowni - Bottegi zakłada nieustanną pracę jej członków i dzielenie się jej wynikami.

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni
Asertywność w pracy programistki/programisty Szkolenie z zakresu asertywności
Umiejętności miękkie
opcja online: 3x6h lub opcja stacjonarna: 2x8h
Szczegóły
Leadership w realiach IT. Jak stać się skutecznym liderem, z którym programiści uwielbiają pracować. Szkolenie dla liderów technicznych (technical leadership)
Umiejętności miękkie
opcja online: 8 x 4h opcja stacjonarna: 4 x 8h
Szczegóły
Od juniora do seniora - skuteczna współpraca w zespole i z klientem Szkolenie wspierające współpracę z klientem oraz w zespole
Umiejętności miękkie
4x4h
Szczegóły
Radzenie sobie ze stresem i emocjami. Siła rezyliencji. Jak zachować spokój w szalonym świecie nadmiaru bodźców? Szkolenie Radzenie sobie ze stresem i emocjami Siła rezyliencji
Umiejętności miękkie
online 3x6h
Szczegóły