Bottega

[z j. włoskiego] pracownia; w renesansie było to miejsce, w którym humanizm spotykał się ze sztuką i rzemiosłem

Czym dla nas jest Bottega?

Artur Król

trener

Firmą, która rozumie, jak ważny jest dla programistów zrównoważony rozwój.

Bartłomiej Słota

Programista, konsultant, mentor i trener

Firmą, w której współpracując z największymi specjalistami polskiego świata IT, mogę pomagać zespołom w rozwijaniu ich umiejętności i dostarczaniu oprogramowania wspierającego strategiczne cele ich organizacji.

Grzegorz Piwowarek

trener Java

Bottega jest dla mnie miejscem, w którym mogę pomagać ludziom, a nie korporacjom i rozwijać się wśród najlepszych specjalistów w branży.

Grzegorz Nowicki

trener iOS

Uwielbiam pracować z ludźmi. Bottega daje mi możliwość inspirowania innych, zarażania ich pasją, która tak wiele mi daje. Ponadto jest to środowisko pasjonatów, które motywuje i daje energię do działania.

Jacek Milewski

trener Java

Są w IT ludzie których się podziwia, absolutni liderzy w branży, miejsca gdzie chce się być. Bottega od lat dla mnie jest takim miejscem. Obecność w tym gronie to wielka rzecz.

Jakub Kubryński

trener i konsultant

Jest to miejsce, które zrzesza szerokie grono ekspertów różnych specjalizacji. Dzięki temu rozwijam się szybciej i wciąż poszerzam horyzonty.

Jakub Pilimon

trener

Daje mi ekscytującą możliwość ciągłej wymiany wiedzy i doświadczeń z wieloma ekspertami w branży.

Kamil Rudnik

trener

Wysokiej jakości szkolenia i doradztwo. Dla mnie jako trenera, to też niezbędne know-how, wspierające moje przekazywanie wiedzy i doświadczenia innym.

Konrad Kokosa

trener

Miejscem, w którym pasjonaci dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z innymi.

Maciej Zubala

trener

Miejscem, w którym wychodzimy daleko poza "hello world", w którym zobaczysz “bigger picture”.

Marcin Zajączkowski

trener java, craft, ci/cd

Miejscem, w którym stawia się na tworzenie niezawodnego oprogramowania / szerzenia wiedzy na temat tworzenia niezawodnego oprogramowania z wykorzystaniem technik i narzędzi, których skuteczność potwierdzona została w pracy nad prawdziwymi projektami.

Marcin Markowski

trener .NET

Okazją do wymiany doświadczeń i krytycznej dyskusji w gronie doświadczonych ekspertów.

Marcin Iwanowski

trener

Bottega IT Minds to dla mnie grono przyjaciół i ekspertów, których pasją jest dzielenie się tym, co najcenniejsze – wiedzą.

Marek Skorek

Trener, architekt systemów Big Data

Bottega IT Minds jest dla mnie skarbnicą wiedzy eksperckiej. Pozwala na odkrywanie nieznanych zakamarków świata IT. Praca z wybitnymi specjalistami oraz dzielenie się wiedzą z innymi ludźmi daje mi niezwykłą satysfakcję.

Mateusz Kwaśniewski

trener

Ludzie, którzy pomagają spojrzeć na świat IT w wyższej rozdzielczości.

Mateusz Pusz

trener C++

Bottega IT Minds to miejsce, w którym w konstruktywny sposób można skonfrontować swoje umiejętności i poglądy z umiejętnościami i poglądami ekspertów różnych specjalizacji. To miejsce, w którym można być zarówno mentorem dla innych, jak i samemu wiele się nauczyć.

Michał Michaluk

trener

Najważniejsze w Bottega IT Minds jest dla mnie to, jak łączymy kompetencje techniczne ze strategicznym spojrzeniem i orientacją na ludzi.

Paweł Szymczyk

trener/mentor techniczny

Bottega jest miejscem, które daje mi bardzo dużo przestrzeni. Pozwala pracować z najlepszymi ekspertami z branży, pomagać innym, ale również rozwijać swoje kompetencje na wielu różnych płaszczyznach.

Piotr Stawirej

trener Java, Craft, Scrum

Legendarnym miejscem, w którym wiedza i doświadczenie ekspertów z branży IT pomagają rozwijać się innym osobom.

Radosław Maziarka

Architekt, trener

Bottega to miejsce, gdzie eksperci wspierają siebie wzajemnie, by wspólnie rozwiązywać złożone problemy klientów.

Rafał Brzoska

Trener JS, TypeScript i Angular

Firmą o największym zagęszczeniu specjalistów i trenerów IT (i nie tylko) na m2, z którymi można dzielić się wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Roman Ulan

trener

Bottega IT Minds to dla mnie ciągła wymiana doświadczeń dotyczących różnych technologii i propagowanie tylko sprawdzonych praktyk, wzorców, narzędzi…

Sebastian Buczyński

Trener, lider techniczny, architekt

Przede wszystkim Bottega to ludzie - najwyższej klasy specjaliści, którzy nie tylko dzielą się swoją wiedzę o IT poprzez szkolenia, ale także wymieniają się pomysłami czy spostrzeżeniami.

Szymon Szylhabel

trener

Bottega jest jak Subaru WRX STI – jak już wsiądziesz, nie myślisz o wysiadaniu.

Szymon Janikowski

trener Java

Bottega jest dla mnie przede wszystkim społecznością doświadczonych ekspertów skupionych wokół jakości w IT. Miejscem, w którym dojrzałe pomysły i wiedza łączą się ze sobą, a efektami dzielimy się z uczestnikami szkoleń.

Szymon Warda

trener .NET

Ciągłym powodem do poszerzania wiedzy.

Sławomir Sobótka

Trener

Tworzyłem firmę z wizją zgromadzenia najciekawszych osób z polskiego świata IT i stworzenia przestrzeni umysłowej, w której sam chciałbym się znajdować. Teraz po ponad 10 latach zapraszam was do miejsca, w którym możecie czerpać z efektów naszej pracy.

Tomasz Nurkiewicz

trener Java

Miejscem, w którym mogę dzielić się wiedzą.

Włodek Krakowski

trener

Połączeniem doświadczenia i wiedzy wszystkich trenerów – razem znaczy dużo więcej.

Łukasz Szydło

trener

Bottega jest dla mnie miejscem, które łączy pasjonatów pragnących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi.Koncepcja Bottegi

W Bottega nawiązujemy do renesansowej idei pracowni, w której pod okiem mentora swoje umiejętności rozwijają przyszli eksperci.