Bottega

[z j. włoskiego] pracownia; w renesansie było to miejsce gdzie spotykał się humanizm, sztuka i rzemiosło

Czym jest Bottega dla jej członków?

Artur Król

trener

Firma, która rozumie, że jak ważny jest dla programistów zrównoważony rozwój.

Grzegorz Piwowarek

trener Java

Bottega jest dla mnie miejscem, gdzie mogę pomagać ludziom a nie korporacjom i rozwijać się wśród najlepszych ludzi w branży.

Grzegorz Nowicki

trener iOS

Uwielbiam pracować z ludźmi. Bottega daje mi możliwość inspirowania innych, zarażania ich pasją która tak wiele mi daje. Ponadto jest to środowisko pasjonatów które motywuje i daje energię do działania.

Jakub Kubryński

trener i konsultant

Jest to miejsce, które dzięki obecności szerokiego grona ekspertów z różnych specjalizacji, pozwala mi się rozwijać szybciej i w szerszym horyzoncie.

Jakub Pilimon

trener

Ekscytującą możliwością ciągłej wymiany wiedzy i doświadczeń z tak wieloma ekspertami branży

Konrad Kokosa

trener

Miejscem gdzie pasjonaci dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z innymi.

Maciej Zubala

trener

Miejsce w którym wychodzimy daleko poza "hello world", gdzie zobaczysz bigger picture.

Marcin Markowski

trener .NET

Okazją do wymiany wiedzy i krytycznej dyskusji w gronie doświadczonych ekspertów.

Marcin Zajączkowski

trener java, craft, ci/cd

Miejscem krzewienia koncepcji tworzenia bardziej niezawodnego oprogramowania z wykorzystaniem technik i narzędzi, które potwierdziły swoją skuteczność w pracy nad prawdziwymi projektami.

Marcin Iwanowski

trener

Bottega IT Minds to dla mnie grono przyjaciół / ekspertów w swoich dziedzinach, których pasją jest dzielenie się tym, co sami mają najcenniejsze - swoją wiedzą.

Marek Skorek

Trener, architekt systemów Big Data

Bottega IT Minds jest dla mnie skarbnicą wiedzy ekperckiej. Pozwala na odkrywanie nieznanych zakamarków świata IT. Praca z wybitnymi specjalistami oraz dzielenie się wiedzą z innymi ludźmi sprawia mi niezwykłą satysfakcję.

Mateusz Pusz

trener C++

Bottega IT Minds to miejsce gdzie w konstruktywny sposób można skonfrontować swoje umiejętności i poglądy z innymi ekspertami różnych specjalizacji. To miejsce, gdzie zarówno można być mentorem dla innych jak i samemu wiele się od nich nauczyć.

Mateusz Kwaśniewski

trener

Ludzie, którzy pomagają spojrzeć na świat IT w wyższej rozdzielczości.

Michał Michaluk

trener

Najważniejszą wartością w Bottega IT Minds jest dla mnie to jak łączymy kompetencje techniczne ze strategicznym spojrzeniem i orientacją na ludzi.

Paweł Szymczyk

trener/mentor techniczny

Bottega jest miejscem które daje mi bardzo dużo przestrzeni. Pozwala pracować z najlepszymi ekspertami z branży, pomagać innym ale również rozwijać swoje kompetencje na wielu różnych płaszczyznach.

Piotr Stawirej

trener Java, Craft, Scrum

Legendarnym miejscem, gdzie wiedza i doświadczenie ekspertów z branży IT pomagają wzrastać innym osobom.

Rafał Remisiewicz

trener

Jest dla mnie miejscem dającym możliwość dzielenia się poznanymi i sprawdzonymi w realnych projektach praktykami, które pozwalają na dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania każdej ze stron. Miejscem uświadamiającym w jaki sposób optymalnie dobierać odpowiednie ścieżki i podejścia do indywidualnych potrzeb.

Rafał Brzoska

Trener JS, TypeScript i Angular

Firmą o największym zagęszczeniu specjalistów i trenerów IT (i nie tylko) na m2, z którymi można dzielić wiedzę, pasję i doświadczenie.

Roman Ulan

trener

Bottega IT Minds to dla mnie ciągła wymiana doświadczeń z pola bitwy na płaszczyźnie różnych technologii i propagowanie tyko sprawdzonych praktyk, wzorców, narzędzi…

Szymon Janikowski

trener Java

Bottega jest dla mnie przede wszystkim społecznością doświadczonych ekspertów skupionych wokół jakości w IT. Miejscem gdzie dojrzałe pomysły i wiedza łączą się ze sobą i gdzie wartościowymi efektami dzielimy się z uczestnikami szkoleń.

Szymon Warda

trener .NET

Ciągłym powodem do uczenia się.

Szymon Szylhabel

trener

Bottega jest jak Subaru WRX STI - jak wsiądziesz nie myślisz o wysiadaniu

Sławomir Sobótka

Trener

Tworząc firmę miałem wizję aby zgromadzić najciekawsze postacie z polskiego świata IT i stworzyć przestrzeń umysłową, w której sam chciałbym się znajdować. Teraz po 10 latach zapraszam was do miejsca gdzie możecie czerpać z efektów naszej pracy.

Tomasz Nurkiewicz

trener Java

Miejsce gdzie mogę dzielić się wiedzą.

Włodek Krakowski

trener

Synergią doświadczenia i wiedzy wszystkich trenerów, gdzie razem znaczy dużo więcej.

Łukasz Szydło

trener

Bottega jest dla mnie miejscem które łączy pasjonatów pragnących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi.Koncepcja Bottegi

W Bottega nawiązujemy do renesansowej idei pracowni, w której pod okiem mentora swoje umiejętności rozwijają przyszli eksperci.