Bottega

[z j. włoskiego] pracownia; w renesansie było to miejsce gdzie spotykał się humanizm, sztuka i rzemiosło

Czym jest Bottega dla jej członków?

Artur Król

trener

Firma, która rozumie, że jak ważny jest dla programistów zrównoważony rozwój.

Jakub Kubryński

trener i konsultant

Jest to miejsce, które dzięki obecności szerokiego grona ekspertów z różnych specjalizacji, pozwala mi się rozwijać szybciej i w szerszym horyzoncie.

Jakub Pilimon

trener

Ekscytującą możliwością ciągłej wymiany wiedzy i doświadczeń z tak wieloma ekspertami branży

Konrad Kokosa

trener

Miejscem gdzie pasjonaci dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z innymi.

Maciej Zubala

trener

Miejsce w którym wychdzimy daleko poza "hello world", gdzie zobaczysz bigger picture.

Marcin Zajączkowski

trener

Miejscem krzewienia koncepcji tworzenia bardziej niezawodnego oprogramowania z wykorzystaniem technik i narzędzi, które potwierdziły swoją skuteczność w pracy nad prawdziwymi projektami.

Marcin Iwanowski

trener

Bottega IT Minds to dla mnie grono przyjaciół / ekspertów w swoich dziedzinach, których pasją jest dzielenie się tym, co sami mają najcenniejsze - swoją wiedzą.

Marek Skorek

Trener, architekt systemów Big Data

Bottega IT Minds jest dla mnie skarbnicą wiedzy ekperckiej. Pozwala na odkrywanie nieznanych zakamarków świata IT. Praca z wybitnymi specjalistami oraz dzielenie się wiedzą z innymi ludźmi sprawia mi niezwykłą satysfakcję.

Mateusz Pusz

trener C++

Bottega IT Minds to miejsce gdzie w konstruktywny sposób można skonfrontować swoje umiejętności i poglądy z innymi ekspertami różnych specjalizacji. To miejsce, gdzie zarówno można być mentorem dla innych jak i samemu wiele się od nich nauczyć.

Mateusz Kwaśniewski

trener

Ludzie, którzy pomagają spojrzeć na świat IT w wyższej rozdzielczości.

Michał Michaluk

trener

Najważniejszą wartością w Bottega IT Minds jest dla mnie to jak łączymy kompetencje techniczne ze strategicznym spojrzeniem i orientacją na ludzi.

Rafał Remisiewicz

trener

Jest dla mnie miejscem dającym możliwość dzielenia się poznanymi i sprawdzonymi w realnych projektach praktykami, które pozwalają na dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania każdej ze stron. Miejscem uświadamiającym w jaki sposób optymalnie dobierać odpowiednie ścieżki i podejścia do indywidualnych potrzeb.

Roman Ulan

trener

Bottega IT Minds to dla mnie ciągła wymiana doświadczeń z pola bitwy na płaszczyźnie różnych technologii i propagowanie tyko sprawdzonych praktyk, wzorców, narzędzi…

Szymon Szylhabel

trener

Bottega jest jak Subaru WRX STI - jak wsiądziesz nie myślisz o wysiadaniu

Sławomir Sobótka

Trener

Tworząc firmę miałem wizję aby zgromadzić najciekawsze postacie z polskiego świata IT i stworzyć przestrzeń umysłową, w której sam chciałbym się znajdować. Teraz po 8 latach zapraszam was do miejsca gdzie możecie czerpać z efektów naszej pracy.

Łukasz Szydło

trener

Bottega jest dla mnie miejscem które łączy pasjonatów pragnących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi.Koncepcja Bottegi

W Bottega nawiązujemy do renesansowej idei pracowni, w której pod okiem mentora swoje umiejętności rozwijają przyszli eksperci.