Czym jest dla mnie Bottega IT Minds?
Firmą, która rozumie, jak ważny jest dla programistów zrównoważony rozwój.
"Twardy trener umiejętności miękkich".
Psycholog, coach i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Autor licznych książek z dziedziny psychologii i skutecznej zmiany.
Absolwent Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Jako trener swój warsztat opiera zarówno na praktycznym doświadczeniu w pracy z ludźmi, jak i na umiejętnościach zdobytych w trakcie wieloletniej współpracy z międzynarodowymi organizacjami. Ma ponad cztery tysiące godzin doświadczeń na sali szkoleniowej.
Jako członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Sceptycyzmu Naukowego (PSSN) bardzo dba by kompetencje, których uczy miały solidne podstawy naukowe i wysoka jakość merytoryczną.
Firmą, która rozumie, jak ważny jest dla programistów zrównoważony rozwój.
Tłumaczę niuanse komunikacji międzyludzkiej, motywacji czy zarządzania zespołem na konkretne, łatwe do zrozumienia procedury, idealnie dopasowane do stylu myślenia ludzi ze świata IT.
Moim zadaniem jest tworzenie mostu między "miękkim" biznesem, a "twardymi" programistami. Realizuje je w oparciu o współczesną wiedzę z zakresu neurologii, kognitywistyki i psychologii, jak również o doświadczenie w szkoleniu, pracy indywidualnej i współpracy z programistami.
Rozumiem jak myślą programiści i wiem jak "odczarować" dla nich kompetencje miękkie i ułatwić im ich opanowanie. Pracując z grupą jako trener lub indywidualnie jako coach dbam o to by było jasno, konkretnie, ale też ciekawie i angażująco - bo wtedy nauka jest najszybsza i najbardziej trwała.
Kompetencje miękkie w ujęciu dopasowanym dla IT. Role w zespole i skuteczność osobista.
Zobacz szkolenia...
1 na 5 osób (chcąc nie chcąc) zostaje liderem - wiemy jak w tym pomóc
Zobacz szkolenia...
Idea renesansowej pracowni - Bottegi zakłada nieustanną pracę jej członków i dzielenie się jej wynikami.
Jak to jest, że na openspace czujesz się jak Thor a wchodząc na spotkanie z zarządem jak mały chłopczyk?
Czy zakup drogiego garnituru pomógłby Ci czy może chodzi o coś więcej?
Jako stadne ssaki, ludzie podlegają ogromnej ilości subtelnych procesów społecznych. Nie zdajemy sobie zwykle z nich sprawy, ale wpływają one bardzo mocno na nasze zachowanie, układy w zespole czy pozycje w grupie.
Ten wykład to wprowadzenie do tematyki gier statusowych - sygnałów dominacji i uległości, które wszyscy stosujemy, na które wszyscy reagujemy, ale których niemal nikt świadomie nie dostrzega.
Jakie to sygnały? Jak wpływają na ludzi? Jak się ich uczymy? A przede wszystkim jak je świadomie stosować?