Grzegorz Nowicki

trener iOS

Motto: Kariera to nie sprint, to maraton

Programista pasjonat, architekt oprogramowania, trener i multi-hobbysta.

Prywatnie mąż i ojciec.

Komputer szybko przestał być dla mnie tylko maszynką do grania. W czasach kiedy stałe łącze internetowe było tylko na uczelni, rozbierałem strony www dostarczane w wersji offline na CDROMach w różnych czasopismach na czynniki peirwsze. Moim pierwszym językiem programowania był JavaScript w którym pierwsze programy pisałem pod koniec lat 90tych. Jednak nieco bardziej zaawansowane statyczne strony internetowe to było dla mnie za mało i szybko przeskoczyłem na server side.

Z technologiami mobilnymi jestem związany od 2010 roku kiedy to dołączyłem do zespołu aplikacji mobilnych Allegro. Były to dla mnie bardzo ciekawe czasy intensywnego rozwoju w jakże innym niż serwer side świecie. Programowanie natywne z ograniczeniami urządzenia przenośnego dały mi całkiem nową perspektywę na możliwości tworzenia oprogramowania. Coraz większy nacisk zacząłem kłaść na architekturę pisanych przeze mnie rozwiązań.

Social Media:

Czym jest dla mnie Bottega IT Minds?

Uwielbiam pracować z ludźmi. Bottega daje mi możliwość inspirowania innych, zarażania ich pasją, która tak wiele mi daje. Ponadto jest to środowisko pasjonatów, które motywuje i daje energię do działania.

Specjalizacja trenera

  • iOS

    Profesjonalizacja wytwarzania aplikacji na iOS. Craft, testowanie i wzorce.
    Zobacz szkolenia...

Materiały Trenera

Idea renesansowej pracowni - Bottegi zakłada nieustanną pracę jej członków i dzielenie się jej wynikami.

  • Swift kontra smoki i trole
    KATEGORIE: iOS

    Z jednej strony dosyć stara aplikacja kliencka, pisana metodą tradycyjną dla środowiska Apple’owego w Obj-C. Z drugiej strony pomysł zastosowania CQRS-a, Event Sourceing-u i kilku innych ciekawostek - wszystko w Swifcie. Poza ciekawostkami technologicznymi opowiem o tym jak dzięki Event Stormingowi udało nam się znaleźć przepis na zrealizowanie planu wprowadzenia nowej architektury do aplikacji. Praktyczne przełożenie efektów sesji stormingowej na projekt będzie szczególnie ciekawe nie tylko dla programistów iOS.

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni
Aplikacje iOS klasy enterprise Szkolenie aplikacje ios
Mobilne
3 dni
Szczegóły