Adam Bar

trener

Motto: Nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać

Swoją drogę zawodową zacząłem 10 lat temu od prostych stron w PHP.

Później zahaczyłem m.in. o NET, Ruby, Javę i Objective-C, ale zawsze wracam do Weba, którego cenię za otwartość i dostępność dla wszystkich.

I choć uwielbiam proste struktury, proste reguły i porządek, których nieraz próżno w Webie szukać, to właśnie technologie webowe są moją programistyczną pasją. Na co dzień prowadzę stronę, która ma na celu przegląd możliwości platformy Webowej na urządzeniach mobilnych - https://whatwebcando.today/, a także tworzę wszechstronne aplikacje webowe korzystając głównie z Node.JS i React’a.

Social Media:

Na czym polega moja praca?

Zanim napiszę kod, analizuję i próbuję zrozumieć problem klienta, jego założenia i ograniczenia. Chcę dostarczać rozwiązania kompletne nie tylko technicznie, ale przede wszystkim merytorycznie. W szkoleniach chcę dzielić się swoją pasją do odnajdywania reguł i struktur, którymi można spinać wiele zagadnień i rozwiązywać wiele problemów.

Materiały Trenera

Idea renesansowej pracowni - Bottegi zakłada nieustanną pracę jej członków i dzielenie się jej wynikami.

  • Looking for the Holy Grail of Mobile Web Performance
    KATEGORIE: JavaScript

    W świecie mobilnym Istnieje przeświadczenie, że jedynie aplikacje natywne są w stanie sprostać oczekiwaniom użytkowników. Wraz z pojawieniem się Progresywnych Aplikacji Webowych, które mają przenieść na platformę webową wiele cech zarezerwowanych dotąd tylko dla rozwiązań natywnych, oczekiwania dotyczące wydajności są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Czy Web jest w stanie im sprostać?

    Autor Bottega:

    Adam Bar