Tomasz Cholewa

trener

Motto: Twoje aplikacje zasługują na lepsze środowisko, na którym rozwiną skrzydła

Orędownik prawdziwego DevOps rozumianego bardziej jako filozofii opartej na procesach wspieranych technologią i kulturą organizacji niż tylko marketingowego buzzwordu.

Entuzjasta i praktyk podejścia “Everything as Code”, w którym odnajduje ujście swojemu wewnętrznemu lenistwu przez automatyzację żmudnych procesów tworzenia i utrzymywania środowisk Cloud Native w oparciu o kontenery, Kubernetes, OpenShift i chmurę publiczną. Nieustannie zgłębia też tajniki nowych narzędzi usprawniających procesy deploymentu, aby pomagać organizacjom uwalniać potencjał w nich tkwiący.  

Wierzy, że to nie technologia i narzędzia przesądzają o sukcesie, a odpowiednia organizacja, usystematyzowane podejście oraz przede wszystkim współpraca oparta na szczerości, autentyczności i zaufaniu. 

Zdobywanie nowych umiejętności to jego pasja. Chętnie się tym dzieli prowadząc szkolenia oraz wspiera organizacje jako mentor i zaufany doradca. 

Wielbiciel absurdalnego humoru i seriali pokroju “Family Guy”. Niepoprawny perfekcjonista, który ciągle widzi potrzebę usprawniania.

Social Media:

Specjalizacja trenera

  • DevOps

    Wdrożenie, skalowanie, wydajność, chmura. Mentoring dla DevOps.
    Zobacz szkolenia...

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni
Kubernetes - bezpieczeństwo platformy i kontenerów Szkolenie konteneryzacja Kubernetes Security
Architektura systemów i aplikacji
Bezpieczeństwo
2 dni
Szczegóły
Kubernetes - deployment microserwisów Szkolenie z zakresu deploymnentu microservisów z wykorzystaniem Kubernetes, compose
Architektura systemów i aplikacji
2 dni
Szczegóły
Kubernetes - zaawansowany deployment Szkolenie Kubernetes - zaawansowany deployment
Architektura systemów i aplikacji
2 dni
Szczegóły