Szymon Janikowski

trener Java

Architekt, deweloper i lider wywodzący się ze środowiska Java.

Podczas swojej kariery tworzył też front-end oraz odpowiadał za tworzenie efektywnie działających zespołów. Specjalizuje się w Domain Driven Design, Architekturze oraz Zwinnych metodach wytwarzania oprogramowania.

Szymon doskonalił swoje umiejętności rozwijając i projektując systemy z domeny rezerwacji lotniczych oraz bankowości inwestycyjnej. Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci.

Czym jest dla mnie Bottega IT Minds?

Bottega jest dla mnie przede wszystkim społecznością doświadczonych ekspertów skupionych wokół jakości w IT. Miejscem, w którym dojrzałe pomysły i wiedza łączą się ze sobą, a efektami dzielimy się z uczestnikami szkoleń.

Na czym polega moja praca?

Swój czas dzielę między pracę z realnym kodem i architekturą, a szkolenia gdzie przekazuję wiedzę sprawdzoną w praktyce. Najwięcej satysfakcji odczuwam, gdy widzę jak osoby którym pomagam zaczynają samodzielnie wykorzystywać nabyte umiejętności i skuteczniej rozwiązują swoje codzienne problemy.

Specjalizacja trenera

 • Domain Driven Design i Event Storming

  Modelowanie i implementacja złożonych problemów biznesowych. Techniki Event Storming oraz podejścia architektoniczne CQRS, Event Sourcing.
  Zobacz szkolenia...

 • Wzorce i Craftsmanship

  Wzorce projektowe i architektoniczne. Techniki Software Craftsmanship.
  Zobacz szkolenia...

 • Warsztaty eksperckie DDD

  Warsztaty eksperckie DDD to coś więcej niż szkolenie. To praca nad przypadkiem klienta wraz z jego ekspertami domenowymi w celu rozwiązania konkretnych problemów.
  Zobacz szkolenia...

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni
Implementacja Domain Driven Design - wzorce architektoniczne (część 2) Oferta Szkolenia z zakresu technicznej implementacji systemów projektowanych zgodnie z Domain Driven Design, DDD
Domain Driven Design i Event Storming
2 dni
Szczegóły